GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 12487135
nr 1248 7135
Porslin
5 delar, Kina, diameter: 13-23
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:27:35
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)